Przygotowania do ślubu i wesela potrafią trwać długie miesiące. Żeby sprawić ten dzień wyjątkowym musimy pamiętać o najmniejszych szczegółach. Ważne, aby ozdoby stanowiły wspólną kompozycję i korespondowały z motywem przewodnim wesela.

Jakie dekoracje dobrać, aby sprawić ten dzień wyjątkowym? Jakie trendy weselne królują w sezonie 2020?

  1. Podświetlane napisy to zdecydowany hit ostatnich sezonów i nic nie wskazuje na to, aby miało to się zmienić. Neonowe napisy niekiedy witają gości i są częstym obiektem fotografowania. Musimy zadbać o to, aby ich wygląd stanowił wyjątkowe uzupełnienie sali weselnej.
  2. Niebanalnym rozwiązaniem, szczególnie podczas ślubów plenerowych są kwiatowe ścianki lub bramy. Idealnie wpasowują się w naturalny pejzaż i nadają ceremonii bajkowy charakter.
  3. Istotnym elementem wystroju każdej uroczystości jest oświetlenie. Zapewnia niezwykły nastrój i atmosferę. Do wyboru mamy całą gamę propozycji od ledowych kul, po girlandy, które rozświetlą wieczorną aurę i sprawią, że każde zdjęcie będzie klimatyczne.
  4. Chaos i niezadowolenie gości to koszmar, który prześladuje każdą Pannę Młodą. Winietki to bardzo wygodne, a zarazem estetyczne rozwiązanie szczególnie jeśli zapraszamy liczne grono osób. Warto przy tym sięgnąć po niestandardowe rozwiązania takie jak winietki w formie kieliszków lub umieszczone w doniczce z kwiatkiem. Dzięki nim, każdy gość poczuje się wyjątkowy!
  5. Balony mogą się wydawać sztampowe i oczywiste, jednak wymyślna aranżacja Waszej dekoratorki zaskoczy gości. Możecie stworzyć gustowny łuk z pastelowych balonów lub podwiesić je pod sufitem, aby efektownie poruszały się, przy każdym powiewie wiatru. Wykorzystajcie także balony z konfetti i napisy z balonów, które można zawiesić np. przy miejscach siedzących pary młodej.