Wasi goście często przyjeżdżają z dalekich stron, szukają dla Was jak najwymyślniejszych prezentów i poświęcają wiele czasu, na to aby życzenia i upominki dla młodej pary były wyjątkowe. Warto się zastanowić, czy Wasi goście poza wspomnieniami, nie powinni wrócić z drobiazgami od Was.

1. Pudełeczko na słodycze

Zakup pudełeczek z Waszymi imionami lub innym napisem, to nieduży koszt. Ponadto możecie go wypełnić słodyczami na jakie tylko macie ochotę. Słodki upominek w spersonalizowanym pudełku, to coś, co każdego ucieszy, a do tego będzie pamiątką przypominającą o Waszym weselu.

2. Słodki słoiczek

Ciekawą alternatywą dla czekoladek może być słodki słoiczek wypełniony bardziej wiejskimi produktami tj. miód lub konfitury. Słoiczek można pięknie ozdobić i dopasować do dekoracji na stołach. Nadrukujcie na ozdobnym papierze swoje inicjały i datę ślubu oraz dołączcie ją do słoiczka. Stanie się on niezwykłym, unikatowym prezentem.

3. Mydełka

Inny pomysłem na prezent, który nie dość, że jest praktyczny, to jeszcze świetnie pachnie, jest naturalne mydełko. Tutaj także możecie wybrać kolor i zapach, który będzie pasował do oprawy wizualnej Waszego ślubu. Oczywiście możecie także spersonalizować obwolutę i opakowanie na mydełko. Jeśli wybieracie naturalne mydełko, najlepszą opcją będzie tekturowe, naturalne opakowanie, dzięki któremu nie zaburzycie eko stylu prezentu.

4.Zestaw do hodowli rośliny

To upominek, który naprawdę zaskoczy Waszych gości. Zestaw do hodowli roślin to pomysł dla par młodych, które lubią niestandardowe rozwiązania. To uroczy prezent, który nie pozwoli zapomnieć gościom o Waszym weselu bardzo długo.

5. Zestaw win

Pięknie zapakowany zestaw win to prezent nieco droższy, natomiast bardzo efektowny. Dobrze się sprawdzi jako prezent dla rodziców lub świadków, którym warto podziękować osobiście. Polecamy personalizację pudełka i obwolut win, a także dołączenie kartki z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami od serca.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA