Jeśli zaplanowaliście najważniejsze elementy wesela, warto zastanowić się nad detalami, które wbrew pozorom mogą bardzo wpłynąć, zarówno na Wasz komfort, jak i komfort gości. Ważne, aby wszystko było dobrze zaplanowane oraz, aby goście nie mieli problemu ze znalezieniem np. swojego stolika. Przedstawiamy listę drobiazgów, których brak może wprowadzić zamęt do Waszego przyjęcia.

1. Pudełko na koperty

Pudełko na koperty to niezbędny asortyment podczas składania życzeń. Dzięki niemu, nie będziecie się martwić o to co zrobić z prezentami, lub też angażować kogoś do pomocy. Bez obaw, że któraś z kopert zaginie, skupicie się na witaniu bliskich i przyjmowaniu życzeń

2. Numerki na stoły

Jednym z trudniejszych elementów planowania wesela jest rozsadzenie gości, tak aby każdy był zadowolony. Trzeba pamiętać, które ciocie lubią się bardziej, a które mniej i wziąć pod uwagę znajomych, którzy mogą przeszkadzać babci, podczas jedzenia obiadu. Gdy już ustalicie rozkład stolików, koniecznie przygotujcie rozpiskę, tak aby goście bez problemu odnaleźli swoje miejsca. Do oznaczenia świetnie sprawdzą się numerki na stoły.

3. Znaczniki na kieliszki

Obsługa kelnerska ma wystarczająco dużo pracy, a zbyt często podawanie nowych kieliszków może być kłopotliwe i czasochłonne. Aby temu zaradzić polecamy wyposażyć się w znaczniki na kieliszki, które poza praktycznymi zaletami, pięknie się prezentują oraz mogą pełnić funkcję pamiątki dla gości.

4. Skrzynka ratunkowa

Weselna skrzynka ratunkowa to niezbędne wyposażenie łazienki i szatni. Wszyscy chcą się czuć dobrze i ładnie, dlatego zadbajcie o swoich gości w każdej kwestii. Polecamy wyposażyć skrzynkę w szeroki asortyment kosmetyczny, plasterki lub rajstopy dla Pań.

5. Wieszaki

Drobne elementy, które podkreślą wagę tego dnia tj. wieszaki z napisem mąż i żona, to dekoracje, które pięknie wyglądać będą na fotografiach i filmach z przygotowań do ślubu. Ponadto to niezwykła pamiątka, na której zawiesicie po weselu Wasze odświętne stroje.