Tradycyjnych polskich zwyczajów związanych, zarówno ze ślubem, jak i weselem jest wiele. Niektóre, tj. sypanie monet i kwiatów przed kościołem, to wciąż kultywowane obyczaje. Istnieją jednak zupełnie nowe atrakcje, które mogą urozmaicić Wasz ślub!

  1. Zimne ognie

Zimne ognie to ciekawe urozmaicenie Waszego przyjęcia. Nie jest to kosztowna rozrywka, ale daje wiele radości i przy tym piękny efekt. Wrażenie będzie jeszcze lepsze, gdy zdecydujecie się na wersję w kształcie serc, która idealnie pasuje do weselnej scenerii.

  1. Bańki mydlane

Pokaz baniek mydlanych z pewnością zrobi wrażenie na Waszych gościach. Mogą one być wypuszczane podczas wyjścia z kościoła, co w zestawieniu suknią panny młodej stworzy bajkowy klimat, ale także podczas imprezy. To atrakcja, która cieszy oczy nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Warto pomyśleć o bańkach, również podczas sesji zdjęciowej.

  1. Fontanna czekoladowa

Po wystawnym obiedzie wielu gości chętnie skosztuje słodyczy. Fontanna z czekoladą to atrakcja nie tylko pyszna, ale również bardzo elegancka. Przypadnie do gustu, zarówno dorosłym, jak dzieciom. Ponadto można ją spersonalizować i dobrać ulubione dodatki własne i gości.

  1. Latające lampiony

Lampiony puszczane do nieba to magiczny, podniosły moment podczas zabawy weselnej. Na Dalekim Wschodzie wierzy się, że lampiony przynoszą szczęście i pomyślność. Może nie jest to rodzima tradycja, natomiast niesie ze sobą piękny, symboliczny przekaz. Do tego niewykluczone, że przyniesie spokój ducha młodej parze i wszystkim, którzy jej dobrze życzą!

  1. Księga gości

Pamiątek ze ślubu dnia nigdy za wiele. Szczególnie, gdy wkład w ich stworzenie mają Wasi najbliżsi. Podczas zabawy weselnej trudno znaleźć chwilę dla wszystkich, dlatego świetnym rozwiązaniem jest księga gości, do której chętni będą mogli się wpisać. Niezwykle przyjemnie jest później przeczytać życzenia i miłe słowa od gości.