Aby zapewnić zabawę do białego rana trzeba się natrudzić, dlatego chętnie podpowiemy, jakie atrakcje z całą pewnością zrobią wrażenie na Waszych gościach.

1. Karaoke

Karaoke to rozrywka, dla tych którzy nie czują się najpewniej w tańcach towarzyskich. Wystarczy komputer, mikrofony i dobre nagłośnienie, aby zapewnić zabawę wielu gościom na długi czas. W rękach pary młodej pozostaje jedynie dobór repertuaru, który wpadnie w ucho starszym i młodszym. Polecamy stare przeboje, które znają wszyscy.

2. Wytwornica dymu ciężkiego

Pierwszy taniec to bardzo ważny moment podczas przyjęcia. Jeśli chcecie, aby Wasi goście zapamiętali go na długo, pomyślcie o pomysłowym układzie tanecznym. Tym co może dodać występowi uroku i powagi jest dym, który zrobi wrażenie na wszystkich, a Wy poczujecie się jak w baśniowej krainie.

3. Głowica świetlna

Do zabawy tanecznej nie wystarczy dobra muzyka. Aby stworzyć imprezową atmosferę trzeba zadbać o wiele elementów, w tym o oświetlenie. Nie może być za jasno, ale nie róbmy też zupełnego mroku, ponieważ nie wszyscy będą czuli się komfortowo. Rozwiązaniem, które zamieni wasz parkiet w ekskluzywny klub jest profesjonalne oświetlenie, które wielobarwnymi strużkami światła rozświetli pomieszczenie.

4. Pokaz zdjęć

Każde wesele składa się z radosnych i wzruszających chwil. Jedną z nich może być pokaz Waszych wspólnych zdjęć. Wybierzecie razem zdjęcia przedstawiające Waszą drogę do ołtarza. Jeśli kolekcje Waszych fotografii z dzieciństwa są bogate, możecie także na początku przedstawić Wasze zdjęcia z młodości, a później kolekcję zdjęć przedstawiających chwile spędzone razem. Do prezentacji wystarczy zaopatrzyć się w dobry projektor, ekran i komputer.